Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajský přebor jednotlivkyň 2011 - Veselí nad Lužnicí 28. 5. 2011

28. 4. 2011

 

TJ MERKUR ČESKÉ BUDĚJOVICE

VE SPOLUPRÁCI S

ODDÍLEM SPORTOVNÍ  GYMNASTIKY

TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

z pověření

 ČGF – KSK JčK a KV

pořádají

  KRAJSKÝ PŘEBOR  JEDNOTLIVKYŇ  VE SPORTOVNÍ GYMNASTICE ŽEN  PRO ROK 2011

    Veselí nad Lužnicí 28. května 2011

R o z p i s

Místo:      sportovní hala TJ Lokomotiva Veselí n/L

Přihlášky:  do 23.května 2011 na adresu: Dušan Marik

                                                         e-mail: dusan@gripen.cz

                                                         tel: 721311071

V přihlášce uveďte jméno závodnice, rok narození, VS, jméno trenéra.

Činovníci závodu:

Ředitel závodu:  Eva Rajková

Hlavní rozhodčí:  Iva Novotná

Jednatel:          Dušan Marik

Ved.technické čety:  Jiří Prokop

Hlasatel :          Ing. Čestmír Cepák

Počtář:            Dušan Marik, Petr Švejda

Podmínka účasti: Včas zaslaná přihláška, platná lékařská prohlídka nebo čestné prohlášení rodičů o zdravotní způsobilosti, gymnastický trikot

Startovné:   50,- Kč na závodnici ČSTV

                   100,- Kč na závodnici Sokola

Úhrada:      U závodnic ČSTV hradí 60 % startovného ČGF

Trenéři se účastní na náklady vysílající TJ, úhrada  rozhodčích dle platných směrnic ČGF, úhrada medailí a diplomů na náklady ČGF

Losování:    Proběhne v TJ Spartak  dne 25.5.2011.

Technická ustanovení:       závodí se dle platného závodního programu ženských složek vydaného ČGF a pravidel SG  včetně doplňků.

Kategorie: dle ZP ČGF platného od 1.1.2011                                                     

Porada rozhodčích a trenérů: v 8.30 v místě závodu                                  

Občerstvení:  zajištěno formou bufetu.

Č a s o v ý    p o ř a d:   

               7.00  -   8.00   -   volné rozcvičení

               8.00  -   8.45   -   rozcvičení ZS a mladších žákyň

               9.00  - 10.30   -   závod I. sledu – základní stupeň

             10.30  - 12.00   -   závod II. sledu – mladší žákyně

             12.00  - 13.00   -   rozcvičení ostatních kategorii

             13.00  - 14.30   -   závod III. sledu – starší žákyně a žákyně B

             14.30  - 16.00   -   závod IV, sledu – žákyně A, juniorky, ženy

             16.30  - 17.00   -   Vyhlášení výsledků

Pořadatel si vyhrazuje právo  upravit časový pořad dle vlastního průběhu závodu.